تبلیغات

پیش بازی مصر - عربستان سعودی؛ نبردی برای اعاده حیثیت

تیم های مصر و عربستان در دیداری حیثیتی به مصاف هم می روند. 

به گزارش شما نیوز ، تیم های مصر و عربستان صعودی از دور سوم مرحله گروهی جام جهانی از ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه به مصاف هم می روند. 

تیم مصر که با امیدهای زیادی پا به این جام گذاشت و افراد زیادی آن ها را در کنار اروگوئه به عنوان بخت های نخست صعود از گروه اول جام جهانی می دانستند در بازی اول در غیاب محمد صلاح با یک گل لحظات پایانی مغلوب اروگوئه شدند و در بازی دوم هم باوجود اینکه صلاح از ابتدا به میدان رفت مقابل روسیه خرفی برای گرفتن نداشتند و با نتیجه ۳-۱ شکست خوردند تا خداحافظی زودهنگام با جام داشته باشند. این تیم که اردوی پرحاشیه ای هم داشته حالا برای اینکه با دست خالی از روسیه نرود به مصاف عربستان خواهد رفت.

تیم عربستان در همان بازی افتتاحیه با ارائه یک نمایش بسیار ضعیف با ۵ گل مغلوب روسیه میزبان شد تا نشان دهد که یکی از ضعیف ترین تیم های جام بیست و یکم است و نباید انتظار صعود از گروه را از آن ها داشت. عربستانی ها در بازی دوم هم مغلوب اروگوئه شدند اما این بار توانستند نتیجه آبرومندانه تری بگیرند و تنها با یک گل شکست خوردند. 

آخرین اخبار

تایسر ال جاسم که در جریان بازی با اروگوئه مصدوم شد در این بازی به میدان نخواهد رفت. انتظار می رود محمد صلاح باوجود اخباری که مبنی بر اخلافش با سران فدراسیون مصر به گوش می رسد در این بازی به میدان برود. 

ترکیب احتمالی

آمار و ارقام

دو تیم قبلا یک بار در سال ۲۰۰۵ با هم بازی کردند که تیم مصر با یک گل پیروز آن بازی شد. 

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار