تبلیغات

توصیه پیشکسوت فوتبال به کی روش برای ترکیب ایران مقابل پرتغال

به گزارش افکارنیوز،

محمود خوراکچی در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل پرتغال در آخرین دیدار مرحله گروهی جام جهانی اظهار داشت: اگر قبل از جام جهانی این موضوع مطرح می شد، می گفتم ما بدون امتیاز از این تورنمنت به خانه بر می گردیم ولی بعد از 2 بازی درخشانی که انجام دادیم، انسجام تیم، همدلی و شخصیتی که داشتیم همه کارشناس های دنیا مهر تایید به تیم و بازیکنان ما زدند.

وی ادامه داد: امروز مطمئنم روز حماسه ای برای ایران و مردم ماست. امیدوارم  ساعت 12:30 شب این حرف من به واقعیت بپیوندد. کی روش و بازیکنان ایران آماده هستند و الان دیگر پرتغال باید از ما بترسد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد سیستم بازی ایران در بازی با پرتغال گفت: در بازی با اسپانیا سیستم 1-3-6 ایران کاملا مشهود بود ولی بعد از دریافت گل و با تعویض علیرضا جهانبخش، تیم ما هجومی شد و اسپانیا را محکوم به دفاع کردیم. در بازی با پرتغال منطقی است که هجومی بازی کنیم چون به گل و پیروزی نیاز داریم. کی روش این بازی را به 4 قسمت تقسیم می کند: گل نخوردن، مالکیت توپ و میدان، تحت قشار قرار دادن حریف و رسیدن به گل.

خوراکچی در پایان در مورد عملکرد علیرضا بیرانوند گفت: بیرانوند تمرکز زیادی در این 2 دیدار داشت و همین موضوع باعث شده بود اعتماد به نفس زیادی پیدا و عملکرد خوبی داشته باشد. بیرانوند یکی از بهترین دروازه بان هایی است که در تاریخ جام جهانی داشته ایم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار