تبلیغات

تربیت ۸۰۰۰ داعشی برای عملیات تروریستی در عراق

فردوس عوادی، نماینده ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق خبر داد: واشنگتن در حال حاضر در حال آموزش ۸۰۰۰ داعشی در سوریه به منظور انجام عملیات تروریستی در عراق است.

به گزارش «شیعه نیوز»، فردوس عوادی، نماینده ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق با صدور بیانیه‌ای هشدار داد: اگر دولت عراق اقدامات پیشگیرانه‌ای انجام ندهد، امکان سقوط برخی از مناطق کشور وجود دارد.

در این بیانیه‌ آمده؛ در حال حاضر یک توطئه آمریکایی برای احیای گروه تروریستی داعش و کمک به این جریان برای اشغال بخشی از مناطق شمالی و غربی کشور وجود دارد. وی افزود علاوه بر این درگیر کردن عراق در جنگی جدید و ایجاد مشکلات اقتصادی نیز ضمن این توطئه گنجانده شده‌است.

وی اضافه کرد: تمام تحرکات نیروهای آمریکایی، با اطلاعاتی که نیروهای بسیج مردمی گزارش داده، تطابق دارد، چرا که بسیج مردمی اعلام کرده بود که هواپیماهای آمریکایی در مناطق و پادگان‌هایی فرود می‌آید که در آن گروه تروریستی داعش مستقر است.

عوادی اشاره کرد: مهمترین همپیمان آمریکا ترکیه است که حزب حاکم ترکیه نیز به وجود دلایلی مبنی بر اقدام آمریکا در حمایت هوایی از داعش و آموزش ۸۰۰۰ داعشی در شمال سوریه به منظور انجام عملیات تروریستی در عراق و سوریه اعتراف کرده‌ است.

این مسئول عراقی از هموطنانش خواست که در برابر این توطئه، شجاعانه تا پایان دادن به حضور آمریکا که از داعش حمایت می‌کند و قهرمانان بسیج مردمی را هدف قرار داده است، مقابله کنند.

این در حالی است که حیدرالعبادی، نخست‌وزیر عراق دیروز اعلام کرد که اقداماتی برای نابودی هسته‌های خاموش داعش در دست اجرا است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار