تبلیغات

شهروندان تهرانی هیجانات ناشی از شادی را در رانندگی دخیل نکنند

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در خصوص بازی امشب تیم ملی ایران و پرتقال اظهار کرد: با توجه به مسابقه امشب تیم ملی فوتبال، در صورت پیروزی تیم ملی، خواهشمند است شهروندان تهرانی از هر گونه رفتار نامناسب و به دور از احتیاط حین رانندگی خوداری کنند، رانندگی هیجانی در سطح معابر قطعا خطر ساز خواهد بود و می‌تواند لطمات جبران ناپذیری با خود در پی داشته باشد.

سردار مهماندار در این رابطه افزود: با عنایت به تاریکی هوا در ساعات برگزاری و اتمام بازی و احتمال اینکه برخی از عابران پیاده از پوشش مناسب و مشخص در شب استفاده نکنند، احتمال بروز سوانح رانندگی وجود دارد، لذا رانندگان حتماً در حین رانندگی توجه کافی به جلو را مد نظر قرار داده و از تلفن همراه در حین رانندگی استفاده نکنند.

وی در ادامه اشاره کرد: ممکن است در آن ساعات از شب، خودور‌های امدادی مانند آمبولانس در حال مأموریت باشند، بنابراین شهروندان در سطح معابر و به خصوص بزرگراه‌ها تجمع نکرده و خودروی خود را در محل‌های ممنوع متوقف نکنند که قطعا با برخورد پلیس مواجه خواهند شد.

پلیس راهور تهران بزرگ تا پایان عادی شدن تردد در سطح معابر حاضر و فعال است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار