تبلیغات

گزارشگران پرتغالی درباره تیم ملی ایران چه می‌گویند؟ +فیلم

گزارشگران پرتغالی درباره تیم ملی ایران چه می‌گویند؟+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،در اندک زمانی که تا شروع بازی هیجان انگیز و تماشایی تیم ملی فوتبال ایران و پرتغال باقی مانده است، تمام مردم ایران یکپارچه با شور و شوق فراوان شمارش معکوس را در قلبهای خود آغاز کرده اند تا شاهد پیروزی افتخار آمیز تیم کشورمان باشند.

بازیکنان تیم ملی نیز با حضور موفقیت آمیز در مقابل تیم مراکش و همچنین تلاشی قابل تقدیر رو در روی اسپانیا ثابت کردند که از هیچ تلاشی برای کسب افتخار و خوشحالی هموطنان خود دریغ نمی کنند و امشب نیز بدون شک تمام سعی‌شان را برای پیروزی خواهند کرد.

در این میان خبرنگاران پرتغالی تبار شبکه یورونیوز نیز نظر خود را درباره تیم ملی ایران عنوان کرده‌اند که شاید برایتان جالب باشد. در ادامه اظهارات این افراد در این باره را می شنوید.

گزارشگران پرتغالی درباره تیم ملی ایران چه می‌گویند؟+فیلم

بیشتر بخوانید:

حس و حال کاربران پیش از بازی تیم ملی ایران و پرتغال +تصاویر

انتهای پیام/

نظر خبرنگاران پرتغالی درباره تیم ملی ایران چیست؟

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار