تبلیغات

قاتل ندا و محمدحسین اعدام شدند

ساعت24 -عاملان دو جنایت هولناک که در دو حادثه جداگانه، طعمه کودک خود را پس از آزار و اعمال منافی عفت به قتل رسانده بودند، صبح امروز در حالی به دار مجازات آویخته می شوند که شهروندان مشهدی از مدتی قبل برای اجرای حکم مرد معروف به«زالوی کثیف» و جوان معروف به قاتل «مارمولک نشان» روزشماری می کردند.

نیمه شب هفتم فروردین گذشته بود که خودروهای پلیس آژیرکشان وارد کوچه شهید غلامی 8 واقع در شهرک شهید رجایی مشهد شدند. جمعیت زیادی اطراف کیسه کنار دیوار حلقه زده بودند که جسد دختر بچه شش ساله ای داخل آن قرار داشت. در این هنگام مرد افغانستانی چاه کن، هراسان خود را کنار جسد رساند و درحالی که شوک زده به چشمان نیمه باز دخترش خیره شده بود،  فریاد می زد «او زنده است!»، «اگر به بیمارستان برسانیدش، زنده می ماند!» گریه های دلخراش مرد افغانی که با جسد دردانه اش  روبه رو شده بود، دل ها را می لرزاند. چند تکه دستمال کاغذی سفیدی که در دهان جسد «ندا» (دختر 6 ساله افغانستانی) فرو رفته بود، حکایت از ماجرای قتلی هولناک داشت. بنابراین دقایقی بعد با گزارش نیروهای انتظامی، بازپرس ویژه قتل عمد، تحقیقات گسترده ای در این باره آغاز شد. با حضور شبانه قاضی علی اکبر احمدی نژاد در منطقه قلعه ساختمان مشهد، بلافاصله همه امکانات پلیس و قوه قضائیه برای ریشه یابی ماجرای قتل «ندا» به کار گرفته شد و گروه زبده ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با راهنمایی های قضایی، بررسی های تخصصی خود را با توجه به سرنخ های موجود و به ویژه کیسه مخصوص حمل میوه (کیسه ای که جسد درون آن قرار داشت) ادامه دادند تا این که مشخص شد مرد متاهلی در همان نزدیکی، بخشی از منزل مسکونی اش را به میوه فروشی اختصاص داده است این گونه بود که با رصدهای اطلاعاتی ، مرد 41 ساله معروف به «زالوی کثیف» دستگیر شد و به قتل «ندا» اعتراف کرد. او در همان بازجویی های اولیه گفت: وقتی دخترک را دیدم به چشمانم خیلی زیبا آمد! او بلوز و شلوار به تن داشت و من تحت تاثیر افکار شیطانی از او خواستم مقداری غذا از منزلم برای خانواده اش ببرد! و با این ترفند دخترک را به داخل خانه بردم اما پس از این که او را آزار دادم، دخترک گفت: ماجرا را به خانواده اش می گوید به همین خاطر ترسیدم و او را خفه کردم سپس جسد را درون کیسه سیب زمینی گذاشتم و در کوچه بالاتر رها کردم! در پی اعترافات صریح متهم و بازسازی صحنه قتل در حضور قاضی احمدی نژاد، کیفرخواست این پرونده تنها طی چند روز در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و با تاکید دادستان مرکز خراسان رضوی مبنی بر رسیدگی سریع و دقیق، صادر شد و متهم پس از برگزاری چند جلسه محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی، به قصاص نفس محکوم شد. همزمان با قطعیت یافتن رای دادگاه، این پرونده به اجرای احکام دادسرای مشهد ارسال شد و با فراهم شدن مقدمات اجرای حکم قصاص، عامل این جنایت هولناک ساعت 8 صبح  امروز در انتهای بولوار حر مشهد و کنار فضای سبز (پارک) در نزدیکی استخر شنای آستان قدس   واقع در شهرک شهید رجایی ( قلعه ساختمان)  به دار مجازات آویخته می شود.

ماجرای قاتل مارمولک نشان!

جوان پرایدسواری که به قاتل مارمولک نشان معروف شد نیز پنجم اردیبهشت گذشته ، کودک 10 ساله مشهدی را با توسل به حیله و نیرنگ به جاده فرعی شهرک صنعتی مشهد کشاند و درحالی که موفق به تعرض نشده بود، به طرز وحشتناکی ، او  را به قتل رساند. این متهم 27 ساله که تنها با گذشت کمتر از 36 ساعت و با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی با تجربه ویژه قتل عمد و تشکیل گروه زبده ای از کارآگاهان به فرماندهی مستقیم سرهنگ حمید رزمخواه (رئیس پلیس سابق آگاهی خراسان رضوی) در چنگ عدالت گرفتار شد، در بیان ماجرا گفت: کودک 10 ساله مشهدی منتظر تاکسی تلفنی بود تا به مدرسه برود من هم خودم را راننده تاکسی تلفنی معرفی و او را سوار کردم. از همان ابتدا دچار وسوسه های شیطانی شدم و او را به منطقه شهرک صنعتی مشهد بردم  ولی او در برابر خواسته ام  مقاومت کرد به همین دلیل لباس هایش را از تنش بیرون آوردم و سپس با ضربات چاقو و سنگ او را به قتل رساندم.  متهم مذکور که به دلیل تصویر مارمولک روی داشبورد خودرواش، به قاتل مارمولک نشان معروف شد در ادامه اعترافاتش افزود: پس از آن هم ترسیدم و لباس های  کودک را به همراه کیف مدرسه اش در مسیر شهرک صنعتی انداختم که بعد از آن هم توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دستگیر شدم.  متهم جوان این پرونده جنایی که تحصیلات عالیه حقوق نیز دارد در حضور قاضی کاظم میرزایی به بازسازی صحنه قتل پرداخت و همه زوایای این پرونده را به طور کامل شرح داد. با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست در دادسرای مشهد، این پرونده نیز به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد و قضات با تجربه دادگاه بعد از برگزاری چندین جلسه محاکمه، رای به قصاص نفس دادند. با تایید رای صادره در دیوان عالی کشور و طی مراحل قانونی ، پرونده مذکور به اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارجاع شد تا این که با فراهم شدن مقدمات اجرای حکم، متهم 27 ساله معروف به قاتل مارمولک نشان، نیز امروز همزمان با زالوی کثیف ساعت 8 صبح  در انتهای بولوار حر مشهد در نزدیکی استخر شنای آستان قدس واقع در شهرک شهید رجایی ( قلعه ساختمان ) به دار مجازات آویخته می شود.

منبع:نوداد

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار