تبلیغات

همبستگی کاربران رأس ساعت ۱۰ شب برای مقابله با مداخله آمریکا

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مایک پمپیو  وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا با انتشار توئیتی در حساب کاربری خود نوشت: "در 22 ژوئیه منتظر تماس با جامعه ایرانی-آمریکایی در کتابخانه ریگان هستم. ما از مردم پرافتخار ایران در مبارزه برای آزادی، عدالت و احترام به حقوق انسانی‌شان حمایت می‌کنیم".

کاربران هشتگ متوقف کردن مداخله در ایران را امشب دنبال می کنند+ تصویر

امروز 31 تیرماه برابر با 22 ژوئیه است. کاربران فضای مجازی نسبت به این اظهارات ساکت ننشستند و قرار است امشب راس ساعت 10 با انتشار هشتگ  StopMeddelingInIran به معنی "نه به مداخله در ایران" پاسخی به اقدامات مداخله جویانه آمریکا بدهند. هم اکنون تصویر زیر به عنوان دعوت نامه این جریان در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

کاربران هشتگ متوقف کردن مداخله در ایران را امشب دنبال می کنند+ تصویر

پیش از این نیز رویترز با انتشار گزارشی به نقل از شماری از مقام‌های آمریکایی از راه‌اندازی کارزاری تبلیغاتی علیه حکومت ایران از سوی دولت دونالد ترامپ خبر داده بود. این کارزار توسط مایک پمپئو وزیر خارجه و جان بولتون مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا حمایت می‌شود. 

انتهای پیام/

واکنش کاربران به دیدار مایک پمپئو با ایرانیان آمریکا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار