تبلیغات

شوخی پوتین راه را برای واردات گوشت به ترکیه باز کرد

شرط پوتین برای قبول دعوت اردوغان به رستوران/شوخی پوتین راه را برای واردات گوشت به ترکیه باز کردبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ولادمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به شوخی به همتای ترکیه ای خود گفت پس از عرضه واردات محصولات گوشتی به ترکیه دعوت به رستوران را قبول خواهد کرد.

بنابراین گزارش شوخی پوتین با اردوغان یکی از حاشیه های اجلاس سران بریکس در روز گذشته بود. پوتین برای قبول دعوت به رستوران اردوغان یک شرط گذاشت. اگر در رستوران ترکیه ای گوشت از روسیه سرو شود، او با اردوغان به رستوران خواهد رفت.

این شوخی‌ای بود که رئیس جمهور روسیه با همتای ترکیه‌ای خود کرد اما این شوخیِ جدی، پس از دو سال تعطیلی، صادرات روسیه به روی ترکیه گشوده شد و به زودی محصولات گوشتی این کشور وارد بازار ترکیه خواهد شد.

انتهای پیام/


شوخی پوتین با اردوغان جدی شد

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار