تبلیغات

هدف گذاری ۴ ساله برای گردشگری سیستان و بلوچستان

هدف گذاری ۴ ساله برای گردشگری سیستان و بلوچستانهم رسانی irna.ir گردشگری سیستان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان در مراسم رونمایی از سند گردشگری استان گفت: «این سند برای چهار سال تدوین و پیش بینی شده تا با همکاری دیگر دستگاه های اجرایی، بخش خصوصی و دستگاه های محلی مطابق برنامه ریزی تا سال ۱۴۰۰، استان جزو ۱۰ مقصد برتر گردشگری داخلی و پنج مقصد گردشگری خارجی باشد.» علیرضا جلالزایی درباره طرح های اجرا شده در قالب گردشگری بیان کرد: «۲۳ کمپ گردشگری بین راهی در استان در دست ساخت است که عملیات اجرایی آن از سال ۸۸ آغاز شده و پیشرفت فیزیکی آن ۳۵ درصد است.

از این تعداد عملیات ساخت هفت طرح در قالب واگذاری انجام می شود، موانع پیش رو و بحرانی شدن روند پروژه ها دلیل واگذاری آن توسط ماده ۲۷ است . تعداد واحدهای بهداشتی ۱۸۷ متری استان ۱۱ مورد است که از سال ۸۸ ساخت آن آغاز شده و پیشرفت فیزیکی این طرح ها ۱۰۰ درصد است، ۹ پروژه نیز به بخش خصوصی واگذار شده است.»

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

1

در دیگر رسانه ها

در روزهای اخیر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار