تبلیغات

ایجاد یک مرکز آموزش نظامی داعشی های اروپایی در افغانستان

گروه تروریستی داعش از یک مرکز آموزش نظامی دیگر خود که در آن عناصر این گروه تروریستی در افغانستان آموزش می‌‌بینند رونمایی کرد.

به گزارش «شیعه نیوز»، خبرگزاری رسمی گروه تروریستی داعش موسوم به "اعماق" با انتشار تصاویری از یک مرکز آموزشی نظامی جدید خود رونمایی کرد.

اعماق مدعی شد: داعش در این پایگاه آموزشی که آن را پایگاه آموزش نظامی "ابوعبیده بن الجراح" نامگذاری کرده به تربیت و آموزش نظامی به عناصر خود می پردازد.

این پایگاه در ولایت ننگرهار واقع شرق افغانستان و در مناطق تحت تسلط گروه تروریستی واقع شده است.

اعماق پیش از این نیز مدعی شده بود که گروه تروریستی داعش در دو پایگاه نظامی دیگر که "ابی مالک التمیمی" و "محمد بن مسلمه" نامگذاری شده و در شرق و شمال افغانستان قرار گرفته به آموزش عناصر خارجی خود که اصطلاحا به آن‌ها "مهاجرین" اطلاق می شود مشغول است.

از بیش از چهار هزار اروپایی گروه تروریستی داعش نزدیک به هزاروصد نفر از آنان پس از شکست در سوریه و عراق به کشورشان بازنگشته اند و محتمل ترین گزینه انتقال آنان افغانستان است.

روسیه و برخی از شخصیت های افغانستان نسبت به حضور داعش در افغانستان هشدار داده بودند.

تروریست های اروپایی همچنین مهارت های جدید تروریستی را آموزش می دهند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار