تبلیغات

محسن رضایی: دیگر تردیدی نیست که دولت باید روش خود را تغییر دهد +عکس

محسن رضایی: دیگر تردیدی نیست که دولت باید روش خود را تغییر دهد +عکسبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود ضمن تأکید بر اینکه به دلیل مشکلات شدید اقتصادی، مردم تحت فشار هستند، ابراز داشت که دولت باید روش خود را تغییر دهد و از خود مردم و نخبگان برای حل مشکلات کمک بگیرد.

رضایی در اینستاگرام نوشت:

"برای زیارت به مشهد رفته بودم. از قشرهای مختلف می‌آمدند و می‌گفتند فشار زندگی بر ما زیاد شده، کاری کنید. مردم را دلداری می‌دادم، ولی همچنان نگران بودند. به آنها گفتم سران سه قوه به دستور رهبر انقلاب در تلاشند برای رفع مشکلات معیشتی چاره اندیشی کنند. حالا دیگر تردید نیست که دولت باید روش خود را تغییر دهد و ازخود مردم ونخبگان برای حل مشکلات کمک بگیرد. اگر روش موجود درست بود و مدیران فعلی، کار آمد بودند، مشکلات تا این حد شدت نمی یافت."

محسن رضایی: دیگر تردیدی نیست که دولت باید روش خود را تغییر دهد +عکس

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار