تبلیغات

اقدام خطرناک والدین پزشک با دو نوزاد!

اقدام خطرناک والدین پزشک سوژه رسانه ها شد + فیلم//به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دو نوزادی که توسط والدین پزشک خود در داخل یک خودرو در بیرون از یک مرکز خرید در انگلیس رها شده بودند به طور معجزه آسایی از مرگ نجات یافتند. این دو نوزاد 1 و 2 ساله در حالی که در خودروی پارک شده در زیر نور آفتاب با مرگ در جدال بودند تصادفا توسط یک فروشنده نجات یافتند.

این فروشنده با شنیدن صدای گریه کودک بلافاصله خود را به خودروی آنها رساند و با پلیس تماس گرفت. در ویدئویی که منتشر شده است صدای گریه دو کودک در حالی که در خودرو گرفتار شده اند شنیده می شوند.

بیشتر بخوانید: رویت موجود آدم نمای عجیب در جنگل های کانادا! +فیلم 

پلیس پس از حضور در محل حادثه بلافاصله این دو کودک را از خودرو خارج کرد. در روز حادثه دمای هوا 26 درجه سانتی گراد بود. این اتفاق در  پارکینگ  فروشگاهی در شهر "ریگیت" انگلیس رخ داد. پلیس محلی انگلیس با اشاره به این حادثه در صفحه فیسبوک خود و انتشار اطلاعیه ای از شهروندان خواست حتی برای مدت زمان کوتاه نیز کودکان و حیوانات خانگی خود را در خودرو رها نکنند. انتشار این پست با واکنس یرخی کاربران در فیسبوک نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت :

"یک پزشک! آیا یک پزشک نمی داند که نباید نوزاد را در گرمای شدید در داخل یک خودرو رها کرد."

گفتنی است؛ چندی پیش نیز در حادثه ای مشابه یک کودک 1 ساله آمریکایی که به مدت 8 ساعت در داخل یک خودرو رها شده بود در اثر گرمای شدید جانش را از دست داد.

انتهای پیام/

نجات معجزه آسای دو نوزاد گرفتار شده در داخل خودرو

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار