تبلیغات

والدین با نوجوان کاهل نماز و بدحجاب خود چه کنند؟ +فیلم

والدین با نوجوان کاهل نماز و بدحجاب خود چه کنند؟به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛کودکان هنگامی که به سن تکلیف می رسند موظف به انجام یک سری واجبات دینی هستند که متاسفانه برخی از آنها از اجرای این تکالیف الهی سر باز می زنند.

والدین هم در این باره مسئولیت هایی دارند که نباید نسبت به آنها بی‌اعتنا باشند اما در بعضی موارد نمی دانند که چطور باید با فرزندان خود برخورد کنند که مبادا دلخوری یا خللی در روابط‌شان پیش بیاید و در نهایت آنچه مد نظر است محقق شود.

حجاب و نماز از جمله مهمترین وظایفی است  که کودکان پس از مکلف شدن می بایست انجام دهند، حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری راه و روش نحوه برخورد پدر و مادرها با فرزندانی که درباره این دو مورد سهل انگاری می کنند را توضیح می دهد که در ادامه مشاهده می کنید.

بیشتر بخوانید:بهترین کار برای تشکر از خداوند چیست؟ +فیلم

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار