تبلیغات

دیپلمات روس: برجام پس از خروج آمریکا نیز ادامه دارد

به گزارش افکارنیوز،

ولادیمیر چیژوف» نماینده روسیه در اتحادیه اروپا با اشاره اقدامات اتحادیه اروپا برای تجارت شرکت های اروپایی با ایران، پس از اعمال تحریم های آمریکا، اعلام کرد که برجام، با وجود خروج آمریکا همچنان ادامه دارد.

چیژوف گفت: در حال حاضر می توانیم بیان کنیم که پس از خروج آمریکا، برجام از بین نرفته است. پنج کشور باقی مانده یعنی، روسیه، چین، فرانسه، انگلستان و آلمان همچنان تجارت و همکاری اقتصادی با ایران را در شرایط تحریم های آمریکا ادامه می دهند.

وی افزود: ما به عنوان روسیه، هرگز قصد آن را نداشته ایم که با بعضی دوستی کنیم تا دشمنان جدید بسازیم. به طور خاص، در مورد این موضوع، منافع روسیه و اتحادیه اروپا تقریبا تطابق دارند. ما در یک قرارداد شکننده در خصوص برنامه هسته ای ایران هستیم، و به همین دلیل است که ما به دنبال حفظ آن هستیم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار