تبلیغات

پاسخ نبویان به شایعه پورسانت از قرارداد کی روش

خبرآنلاین: امیرعلی نبویان مجری برنامه فوتبالیسم که حالا متهم شده به نقش داشتن در قرارداد تبلیغاتی کارلوس کی‌روش با بانک سامان همراه با همسرش درباره این شایعه بیانیه ای منتشر کرد.

در این بیانیه این مجری جوان همراه با همسرش درباره این شایعه و چرایی آن توضیحاتی داده اند که چون خبر در فضای مجازی منتشر شده بوده ، ترجیح داده اند از مدیوم رسانه های مکتوب فضای مجازی توضیحات شان را ارائه کنند و خبرآنلاین این متن را منتشر می کند:

به نام خداي بزرگ

من اميرعلي نبويان هستم؛ مجري تلويزيوني اي كه نامش در خبر دخالت در قرارداد كارلوس كيروش و بانك سامان ميان آمده!

نخست به سهم خودم و بعد همسرم صميمانه متاسفم كه چرا دخالتي در اين قرارداد چرب و چيل نداشته ام تا پورسانت دلاري ٢٠ درصدي از قرارداد كي‌روش و بانك سامان نصيبمان شود.

تاسف دوم آنكه بانك سامان هرگز - نه در گذشته و نه امروز - مشتري شركت تبليغاتي همسرم نبوده و قرارداد كي‌روش با بانك سامان كمترين ارتباطي با شركت همسرم نداشته است.

فقط مجموعه ٧٢٤ كه از زيرمجموعه هاي هولدينگ سامان ( كه بانك سامان نيز زير مجموعه ديگري از اين هولدينگ است) مشتري شركت همسرم بوده كه مدتي هم از برنامه فوتبال برتر حمايت مالي كرده است و همين دستمايه مناسبي شده براي اين شوخي رسانه اي.

سومين تاسف كه در طول حيات هرگز كمترين تماسي اعم از فيزيكي، شيميايي، كلامي، غير كلامي، حضوري و غير حضوري با عاليجناب كي‌روش و هيچ يك از نزديكان و بستگان و وابستگان و همبستگان ايشان نداشته ام.

اميد است اين شايعه و جهت دهي نخ نما و بچگانه از جانب برخي سايتهاي مولف، به شروع برنامه نوپاي "فوتباليسم" ارتباطي نداشته باشد كه در آنصورت به زودي ناچار خواهم شد بابت پورسانت انتقال رونالدو به يوونتوس هم بيانيه بدهم.

توقع عذرخواهي از سايتهاي سازنده اين خبر من در آوردي هم ندارم كه به راستي آنها دارند رسالت خود را در مبارزه با فساد مالي در فوتبال به انجام مي رسانند.

يا حق

اميرعلي نبويان و بهار نوروزپور
مرداد ٩٧

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار