تبلیغات

سازمان ملل: اقدامات ضدایرانی ترامپ، غیرقانونی است

خبرگزاری ایرنا: ادریس الجزائری گزارشگر ویژه سازمان ملل گفت : اقدامات ضد ایرانی ترامپ پس از خروج آمریکا از برجام غیرقانونی، ناعادلانه و زیانبار است

وی از آمریکا خواست با پایبندی به قوانین ، هر چه سریع تر گام های واقعی و ملموس در زمینه همکاری بیمه ها، بانک ها ،موسسات مالی و شرکت ها با ایران برداشته و مجوز ورود کالاهای کشاورزی، دارو و تجهیزات پزشکی به این کشور را صادر کند.

کارشناس سازمان ملل در امور بررسی آثار اقدامات ضد ایرانی ترامپ بر زندگی مردم ایران در دو سطح اقتصادی و اجتماعی اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر جامعه بین المللی به این تفاهم که جهان نباید میدان جنگ اقتصادی باشد، دست یابد.

گزارشگر ویژه سازمان ملل با تقدیر از تلاش های جامعه بین المللی برای مخالفت با قلدری اقتصادی امریکا تاکید کرد من از تلاش های اتحادیه اروپا در مقابله با این ظلم چه از طریق تلاش های دیپلماتیک یا از طریق وضع قوانین حمایت از شرکت های اروپایی در مقابل اقدامات ضد ایرانی ترامپ تقدیر می کنم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار