تبلیغات

پیام تقدیر دکتر کرباسیان از خانواده بزرگ ایمیدرو

بسیار خرسندم از مدیریت در سازمانی که امسال توانست با دریافت لوح تقدیر و تندیس از رئیس جمهوری محترم، به عنوان سازمان نمونه و برتر دولتی معرفی شود.

به گزارش شمانیوز:بسیار خرسندم از مدیریت در سازمانی که امسال توانست با دریافت لوح تقدیر و تندیس از رئیس جمهوری محترم، به عنوان سازمان نمونه و برتر دولتی معرفی شود. اکنون باید اذعان کرد که این موفقیت تنها در سایه حضور فعال تمام مدیران، کارشناسان و کارکنان ارجمند حاصل شده است.
البته این فرایندی است که ایمیدرو طی ۵ سال گذشته بدان دست یافته و آن تغییر شرایط طرح‌ها از بلاتکلیفی و افتتاح ده‌ها کارخانه در بخش معدن و صنایع معدنی است. علاوه بر این طراحی و اجرای ۲۷۰ هزار کیلومتر مربع عملیات اکتشاف و شروع پروژه‌های بزرگ در شرایط کمبود نقدینگی، اقدامات برجسته‌ی دیگری هستند که با همت جمعی محقق شده است.

بدین جهت، زمان کنونی را فرصتی برای ابراز قدردانی از تمامی نیرو‌های ایمیدرو، شرکت‌ها و طرح‌های تابعه یافتم که سطوح مختلف مدیریتی، کارشناسی، کارکنان و کارگران را درخانواده بزرگ ایمیدرو در بر می‌گیرد.

اینجانب افتخار دارم این موفقیت را که مرهون تلاش‌های ارزنده شما عزیزان است تبریک گفته و انشاا... این مهم خدمتی برای مردم شریف ایران و سرآغاز سربلندی و توسعه کشور باشد. ضمن تاکید مجدد بر همدلی و تلاش خستگی ناپذیر شما عزیزان، همراهی گرمتان را برای تحقق اهداف پیش روی این بخش که همانا ایجاد اشتغال، درآمدزایی، آبادانی و سربلندی برای این مرز و بوم است، خواستارم.

توفیق و برکت روزافزون را از خداوند یکتا برای تک تک شما عزیزان و خانواده ارجمند مسئلت دارم.

مهدی کرباسیان
معاون وزیر و رییس هیات عامل ایمیدرو

منبع:مجتمع پتاس خور و بیابانک

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار