تبلیغات

بحرین ورود اتباع پاکستان به خاک خود را ممنوع کرد

منابع پاکستانی اعلام کردند که بحرین به صورت موقت از ورود اتباع پاکستان به خاک خود جلوگیری می کند و تعدادی از شهروندان پاکستان نیز که در بحرین به سر می برند برای گرفتن اثر انگشت احضار شده اند.

به گزارش «شیعه نیوز»، منابع پاکستانی اعلام کردند که بحرین به صورت موقت از ورود اتباع پاکستان به خاک خود جلوگیری می کند و تعدادی از شهروندان پاکستان نیز که در بحرین به سر می برند برای گرفتن اثر انگشت احضار شده اند.

تعدادی از اتباع پاکستانی گفته اند که از آنها خواسته شده به همراه گذرنامه و کارت شناسایی خود به نزدیک ترین مرکز پلیس در بحرین مراجعه کنند تا از آنها اثر انگشت گرفته شود.

به نظر می رسد این اقدامات امنیتی از ماه گذشته بدون اعلام قبلی علیه اتباع پاکستانی به اجرا گذاشته شده است و رژیم بحرین نیز هنوز دلیلی برای این کار خود بیان نکرده است، اما منابع پاکستانی نقل کرده اند که وزارت کشور بحرین گمان می‌کند اتباع برخی کشورهای دیگر منطقه با گذرنامه‌های آسیایی تقلبی وارد بحرین شده‌اند و اکنون ماموران امنیتی بحرین به دنبال یافتن این افراد هستند و بنا دارند دیر یا زود تمام اتباع کشورهای آسیایی حاضر در خاک خود را احضار کنند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار