تبلیغات

آغاز آموزش «مدیریت بحران در موزه ها»

کارگاه آموزشی «مدیریت بحران در موزه ها» با حضور نماینده ایکوم جهانی در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مدت سه روز آغاز به کار کرد.

در این کارگاه آموزشی که از سه شنبه 20 شهریور به مدت سه روز در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و توسط این موزه و با همکاری شورای بین المللی ایکوم جهانی و ایکوم ایران برگزار می شود، پنل های تخصصی با حضور کارشناسان خارجی از موزه های مختلف با حضور برخی از مدیران موزه های کشور در حال برگزاری است.

منیژه هادیان عضو هیات علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی ، فرناندو سامودکار، مدیر موزه مرکز اسناد گوآتمالا، سوزیماری حکیمیان از موسسه موزه گرافی لبنان  و ادوارد کارلوس وسکرسرانو هماهنگ کننده و ظرفیت ساز شورای بین المللی موزه ها پنل های مختلف این همایش را مدیریت می کنند.

این همایش که با هدف ایجاد توان حرفه ای موزه های ایران در جهت شناسایی و رفع خطرات و اتخاذ راهکارهای موثر در مواجهه با بحران از طریق کارگاه عملی و آموزش های نظری برای حفظ میراث فرهنگی برگزار شده است، از سوی شورای بین المللی موزه ها به شرکت کنندگان خود گواهی نامه معتبر ارائه می دهد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار