تبلیغات

راهیابی اثری از صداوسیما به جشنواره انیمیشن ایتالیا

از میان آثار ارسالی به واحد جشنواره‌های بین‌المللی اداره کل امور بین‌الملل، انیمیشن "هراس" (Alarm) موفق به راهیابی به بخش فیلم کوتاه نوزدهمین جشنواره انیمیشن Cartoons on the Bay ایتالیا شد.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، "هراس" به تهیه‌کنندگی و کارگردانی جلال نعیمی، تولید واحد انیمیشن صداوسیمای مرکز کرمانشاه است که با هدف مبارزه با اعتیاد و تاثیرات مخرب آن بر خانواده‌ها ساخته شده است.

داستان این انیمیشن مربوط به مرد معتادی است که به همراه کودک خود در حال گدایی است و با مصرف هر بار مواد مخدر و یا سیگار ترک‌هایی در بدن او ایجاد می‌شود و ترک‌های بدن مرد با مصرف مواد بیشتر و بیشتر می‌شود تا اینکه ترک‌ها تمامی اعضای بدن او را دربرمی‌گیرند و مرد تبدیل به انسانی ترک خورده می‌شود.

جشنواره Cartoons on the Bay مختص برنامه‌های مربوط به کودکان است که 19 الی 21 فروردین ماه سال جاری در ونیز برگزار می‌شود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار