تبلیغات

نمایشگر آیفون های 2018 رفرش ریت 120 هزار ندارند، Touch Sample Rate آن ها 120 هزتر است

می دانیم که این روزها در بازار موبایل های مخصوص بازی یک فاکتور به نام رفرش ریت بالا اهمیت دارد. اپل نیز در آیپد پرو از این نمایشگر رونمایی کرده و به آن Promotion می گوید. در مراسم اپل 2018 شاهد بودیم که در معرفی آیفون Xs گفته شد نمایشگر این دستگاه 120 هرتز است. خب در نگاه اول همه تصور می کنند که رفرش ریت این پنل 120 هرتز است اما حقیقتا اینجا بوی یک شیطنت به مشام می رسد! در حقیقت نمایشگر آیفون های 2018 رفرش ریت 120 هزار ندارند، Touch Sample Rate آن ها 120 هزتر است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

همانطور که در جدول بالا می بینید، فقط نمایشگر آیپد پرو 12.9 نسل دوم و آیپد پرو 10.5 با رفرش ریت 120 هرتز عرضه شده اند و در بین آیفون ها هم هیچ محصولی با نمایشگر 120 هرتز وجود ندارد. تنها تفاوت نمایشگر آیفون X و آیفون Xs این است که Touch Sample Rate بالاتری دارند. تقاوت این دو فاکتور با هم چیست؟

در حقیقت در رفرش ریت پنل نمایشگر محتوا را با این نرخ به روز می کند و این یعنی در بازی یا محتواهایی که حرکت سریع دارند کمتر شاهد مات شدگی هستیم اما Touch Sample Rate مدت زمانی است که پنل لمسی نمایشگر به دستور بعدی واکنش می دهد. به این صورت آغاز انمیشین یا حرکت ها که پس از دستور لمسی شما آغاز می شوند، سریع تر خواهد بود و در طول پخش آن تفاوتی وجود ندارد!

به این صورت به نظر می رسد که ریزر فون (Razer Phone) می تواند با خیال راحت بهترین انتخاب علاقه مندان به بازی روی موبایل باشد! اینطور نیست؟ این موضوع را شیطنت اپل نمی دانید؟

لینک کوتاه:

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار