تبلیغات

فعالیت 15 هزار راننده سرویس مدرسه در تهران

مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری تهران از ساماندهی 15 هزار راننده برای سرویس مدارس خبر داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، علیرضا قنادان، صبح امروز (یکشنبه‌) با حضور در جلسه ستاد مهر مسئولان شهرداری تهران برگزار شد، با بیان این که فعالیت مهر ماهی سازمان تاکسیرانی از سه ماه قبل آغاز شده است، گفت‌: با بخشنامه جدید وزارت کشور در مورد سرویس‌های مدارس، ساماندهی خودروهای سرویس مدارس وارد فاز جدید شد.

وی با اشاره به این که طی ابلاغیه‌ای، 400 شرکت پیمانکاری اعلام آمادگی کرده‌اند که نسبت به ساماندهی سرویس مدارس اقدام کنند، گفت‌: هفته‌ پیش نیز از برچسب الکترونیک و هوشمند سرویس مدارس رونمایی شد به گونه‌ای که یک کد تصویری وجود دارد که اگر والدین آن را اسکن کنند، مشخصات راننده درج می‌شود.

مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری تهران با بیان این که معاینه فنی همه سرویس های مدارس کنترل می‌شود، در ادامه‌ خاطر نشان کرد: 100 نقطه پر تردد نیز در تهران شناسایی شده است و نسبت به استقرار تاکسی در آن نقاط اقدام کرده ایم و همچنین در 46 پایانه نیز کار خدمات رسانی به شهروندان ادامه‌ دارد.

قنادان در پایان افزود: 15 هزار راننده سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید ساماندهی شدند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار