تبلیغات

نمایشگر سامسونگ Infinity Flex رسما معرفی شد

می دانید چیست؟ کنفرانس SDC2018 یا همان کنفران توسعه دهندگان سامسونگ بیشتر شبیه به کنفرانس رونمایی از نمایشگرهای جدید بود تا کنفرانس توسعه دهندگان! البته این مربوط به نطق اصلی است و حتما روزهای بعدی برنامه های دیگری وجود دارد. همانطور که گفتیم امشب سامسونگ با نمایشگرهای Infinity V، Infinity U و Infinity O تسلیم ناچ شد اما در کنار آن ها نمایشگر سامسونگ Infinity Flex رسما معرفی شده که می تواند جذاب تر باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

ابتدا ویدیو بالا را برای مرور پیشرفت صنعت نمایشگرسازی سامسونگ را می بینیم. این شرکت قطعا به نمایشگرهای لبه خمیده خود که در گلکسی نوت اج (Note Edge) رونمایی کرد و در نسل های بعدی پیشرفت بیشتری پیدا کردند، می بالد. پس از آن با کم حاشیه شدن و حالا با معرفی اولین نمایشگر منعطف این شرکت که آماده عرضه یک موبایل منعطف جذاب است.

مشخصا سامسونگ نمی خواهد موبایلی شبیه به FlexPai که توسط Rouyu Technology به عنوان اولین موبایل منعطف دنیا رونمایی شد را رونمایی کند. سامسونگ همچنان در حال توسعه رابط کاربری، تجربه کاربری و دید خود برای موبایل یا تبلت منعطف است. اما این نمایشگر سامسونگ Infinity Flex چیست؟

چیزی که تصویر متحرک اصلی مطلب آن را برای شما توصیف می کند، نمایشگر سامسونگ Infinity Flex بوده و آن یک نمایشگر ۷.۳ اینچی است که کاملا روی خودش جمع می شود و شما می توانید روی پشت یکی از آن ها یک نمایشگر دیگر در اندازه ۴.۲ اینچ (یا همین حدودها) داشته باشید که وقتی دستگاه بسته است، در حالت موبایلی از آن استفاده کنید و مثلا وقتی می خواهید بازی کنید، فیلم ببینید یا کتاب بخوانید آن را باز کنید! حقیقتا این جذاب است اما آیا آنطور که مدیر عامل سامسونگ ادعا کرده بود، موبایلی که سامسونگ با این نمایشگر Infinity Flex توسعه می دهد واقعا تفاوت ویژه ای با یک تبلت و یک موبایل بهم چسبیده تاشو می کند یا خیر؟

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که از این نمایشگر منعطف سامسونگ استقبال خوبی می شود؟ یک هفته پیش در ترنجی خواندیم که موبایل منعطف ال جی در نمایشگاه CES 2019 رسما رونمایی خواهد شد.

لینک کوتاه:

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار