تبلیغات

دلقک شدن آرزوی این آرایشگر است +تصاویر

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ریچی ساکن لس آنجلس آمریکا از سالهای اولیه زندگی‌اش آرزو داشت تا دلقک شود اما سرنوشت او را به سمت دیگری سوق داد و او حرفه آرایشگری را پیش گرفت اما هرگز آرزویش را فراموش نکرد و مشتریان خود را با شوخی ها و ترفندهای دقلک بازان سرگرم می کند. ریچی بخاطر کارش نمی توانست گریم دلقک را روی صورت طراحی کند چون این کار روزانه زمان زیادی می برد و به دلیل مشغله زیاد عرق می کرد و گریم ها پاک می شدند.

بنابراین تصمیم گرفت تا با خالکوبی گریم صورتش را دائمی کند و مدتها به شکل دلقلک باقی بماند. او وسایلی مربوط به دلقک شدن را جمع آوری کرده بود و اکنون در آرایشگاه خود از آنها استفاده می کند.دلقک شدن یک بیماری برای او محسوب می شود چون با این کار همسر و دخترش را از دست داد .آنها دوست ندارند تا ریچی را همیشه به شکل دلقک ببینند. اما او دلسرد نمی شود و به کارش ادامه می دهد چون معتقد است نباید خنده از روی لبانش پاک شود.

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

انتهای پیام/

آرزوی عجیب این مرد آرایشگر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار