تبلیغات

محکومیت رئیس سابق رئال به سه سال زندان

 وبسایت نود: دادگاه ایالتی مادرید لورنزو سانز ۷۵ ساله، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید را به علت فرار مالیاتی در سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ به سه سال زندان محکوم کرده است.

اتهام سانز، مخفی کردن ۶ میلیون یورو از نهادهای مالیاتی اسپانیا در سال های مورد اشاره بوده است. همچنین سانز و همسرش هر یک موظف به پرداخت ۶۲۲ هزار و ۴۱۱ یورو جریمه شده اند.

محکومیت رئیس سابق رئال به سه سال زندان

لورنزو سانز در فاصله سال های ۱۹۸۵ تا ۱۹۹۵ به عنوان مدیر در باشگاه رئال فعالیت می‌کرد و در سال ۱۹۹۵ به عنوان رئیس باشگاه منصوب شد و ۵ سال در این سمت باقی ماند. در دوران ریاست او، رئال مادرید بعد از ۳۲ سال به قهرمانی اروپا رسید. با وجود کسب دو قهرمانی اروپا در سال های ۱۹۹۸ و ۲۰۰۰، مشکلات مالی ایجاد شده در دوران ریاست او منجر به آن شد که سانز انتخابات ریاست باشگاه در سال ۲۰۰۰ را به فلورنتینو پرز واگذار کند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار