تبلیغات

حاشیه سازی جدید خامس رودریگز در بایرن

ورزش سه: اوضاع برای خامس در بایرن خوب پیش نمی رود و احتمال ماندنی شدن او در این باشگاه بسیار اندک است.

 اگر ماه گذشته خامس در جریان یک مصاحبه، به کوواچ، سرمربی بایرن تاخت و گفت که او بایرن را با فرانکفورت اشتباه گرفته است، این بار او با حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن به مشکل خورده است.

ستاره کلمبیایی که از رئال به صورت قرضی برای بایرن بازی می کند، امسال جایگاه اصلی خود را از دست داده و اغلب نیمکت نشین است. او در زمان آنچلوتی و هاینکس، بازیکن ثابت بایرن بود اما کوواچ به او اعتقاد چندانی ندارد.

حاشیه سازی جدید خامس رودریگز در بایرن

طبق ادعای نشریه بیلد، 27 اکتبر و در بازی بایرن و ماینتس، خامس در مواجهه با حمیدزیچ با وی دست نداده و با عصبانیت به او گفته است:« در مورد من اشتباه می کنید.»

اتفاقی که واکنش منفی مدیر ورزشی بایرن را به دنبال داشته است. چند ماه پیش رومینیگه، مدیر اجرایی بایرن گفت که قصد دارند قرارداد خامس را از قرضی به دائمی تبدیل کنند اما اینگونه به نظر می رسد که باشگاه مونیخی از موضع قبلی خود عقب نشینی خواهد کرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار