تبلیغات

خوش یمنی مزدک برای پرسپولیسی‌ها

خبرآنلاین: مزدک میرزایی به عنوان گزارشگر بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. بازی رفت دو تیم را جواد خیابانی گزارش کرده بود و گزارش بازی برگشت نیمه‌نهایی بین پرسپولیس و السد قطر در تهران هم به عادل فردوسی‌پور رسیده بود.

اگرچه انتقاداتی به شیوه و سبک گزارش‌های مزدک میرزایی در سال‌های اخیر وجود دارد اما به نظر می‌رسد انتخاب او به عنوان گزارشگر فینال به دلیل خاطرات خوبی است که پرسپولیسی‌ها از گزارش‌های او دارند. دو کامبک بزرگ و به یادماندنی پرسپولیس در سال‎‌های اخیر را او گزارش کرده است.

اولی دربی معروف 3-2 بود که با هت‌تریک ایمون زاید و کامبک خاطره‌انگیز تیم دنیزلی همراه بود و دومی هم گزارش اخیر او در بازی برگشت با الدحیل بود که پرسپولیس در آن بعد از خوردن گل اول بازی، در نیمه دوم 3 گل زد و الدحیل را حذف کرد. به این ترتیب می‌توان مزدک را گزارشگر کامبک‌های به یادماندنی پرسپولیس دانست و امیدوار بود گزارش فردا شب او هم با کامبک پرسپولیس و قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا توام باشد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار