تبلیغات

شکست پرگل اسپانیا مقابل کرواسی

شاگردان«زلاتکو دالیچ» سرمربی تیم ملی کرواسی نایب قهرمان فعلی جهان امشب (پنجشنبه) در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا در دیداری پرگل تیم ملی اسپانیا را مغلوب کردند.

به گزارش ایرنا، بازیکنان تیم ملی کرواسی در این دیدار که در ورزشگاه «ماکسیمیر» شهر زاگرب برگزار شد با نتیجه 3 بر 2 اسپانیا را شکست داده و سه امتیاز ارزشمنداین دیدار را از آن خود کردند.

ملی پوشان کرواسی با این برد معادلات گروه چهارم لیگ A مسابقات لیگ ملت های اروپا را برهم زدند.

«آندره کراماریچ» در دقیقه 54 و «تین یداوی» در دقایق 69 و 3+90 برای تیم ملی کرواسی درحالی گلزنی کرده و سه امتیاز این بازی را به حساب تیم خود گذاشتند که برای تیم ملی اسپانیا «دانیل سبایوس» در دقیقه 56 و «سرخیو راموس» در دقیقه 78 گلزنی کردند.

تیم اسپانیا با قبول این شکست 6 امتیازی ماند و تیم کرواسی نیز 4 امتیازی شد و تنها به دلیل تفاضل گل نامناسب تر نسبت به تیم انگلیس در قعر جدول این گروه باقی ماند.

در دیگر دیدار برگزارشده لیگ A و از گروه دوم این مسابقات تیم بلژیک 2 برصفر ایسلند را مغلوب کرد.

ملی پوشان بلژیک با این برد 9 امتیازی شده و مقتدرانه در صدرجدول رده بندی این گروه باقی ماندند.

گل های تیم ملی بلژیک در این دیدار را «میچی باتشوایی» در دقایق 65 و 81 درون دروازه تیم ایسلند جای داد.
تیم بلژیک با این برد تقریبا صعود خود به مرحله بعدی این رقابت ها را قطعی کرد.

در سایر دیدارهای برگزار شده این نتایج بدست آمد:
لیگ B
اتریش صفر – بوسنی صفر
لیگ C
مجارستان 2 – استونی صفر
یونان یک – فنلاند صفر
لیگ D
قزاقستان یک – لتونی یک
آندورا یک – گرجستان یک

لیگ ملت‌های اروپا، تورنمنت جدیدی است که اتحادیه فوتبال اروپا هدف از برگزاری این تورنمنت را کاهش دیدارهای دوستانه و افزایش دیدارهای رقابتی عنوان کرده است.

مسابقات شامل مرحله گروهی، حذفی و فینال است و 55 کشور اروپایی در چهار لیگ A، B، C و D با هم رقابت می کنند که تقسیم بندی ها تیم ها براساس رده بندی یوفا است.

هر لیگ به 4 گروه تقسیم می شود و دیدارها به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار