تبلیغات

هلند - فرانسه/تقابل لاله های شکوفا شده و قهرمان جهان در روتردام

ده لیخت مدافع 19 ساله تیم ملی هلند که در تیم آژاکس بازی می کند، این روزهاتوجه تیم های بزرگ را به خود معطوف کرد و در همین سن کم مدافع فیکس لاله های نارنجی است و در کنار فن دایک مدافع باتجربه لیورپول، زوج خوبی را در خط دفاع تیم ملی هلند تشکیل دادند.

هلند - فرانسه/تقابل لاله های شکوفا شده و قهرمان جهان در روتردام


 در طرف مقابل تیم ملی فرانسه قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸، با ۷ امتیاز از سه مسابقه در صدر جدول گروه قرار دارد و دیدار امشب آخرین مسابقه آنها در این مرحله خواهد بود‌.
 خروس‌ها با دیدیه دشام توانسته اند فرم ایده آل خود در جام جهانی را پس از این رقابت‌ها نیز حفظ کنند و در دیدارهای خود پس از جام جهانی نتایج خوبی گرفته اند.البته ستاره های جوان، باعث شده تا بازیکنان فرانسه پس از جام جهانی نیز در تیم بمانند و تیم ملی از خداحافظی آنها ضرر نکند. فرانسه مدتهاست که چه در بازی دوستانه و چه رسمی شکست نخورده است. 

آمادکی فوق العاده امباپه ستاره 19 ساله خروس ها ، این روزها باعث شگفت زدگی اهالی فوتبال شده است. بهترین بازیکن جوان جام جهانی روز به روز در حال پیشرفت است به بازیکنی بسیار بزرگ در همین سن کم تبدیل شده است.

پنج مسابقه آخر بین این دو تیم، با پیروزی فرانسه پایان یافته است و باید دید هلند بالاخره می تواند به روند نتایج بدش مقابل فرانسه پایان دهد یا باز هم مغلوب این تیم خواهد شد.

هلند - فرانسه/تقابل لاله های شکوفا شده و قهرمان جهان در روتردام

برنامه سایر بازیهای امشب لیگ ملت های اروپا:

اسلواکی - اوکراین (گروه اول سطح B)

ولز - دانمارک (گروه چهارم سطج B)

قبرس - بلغارستان (گروه سوم سطح C)

اسلوونی - نروژ (گروه سوم سطح C)

جبل الطارق - ارمنستان (گروه چهارم سطح D)

لیختن اشتاین - مقدونیه (گروه چهارم سطح D)

بیشتر بخوانید:

فرانسه - آلمان/ تقابل قهرمان جهان با مانشافت بحران زده

اسپانیا 2 - انگلیس 3/سه شیرها رکورد ماتادورها را پس از 15 سال شکستند

 انگلیس 1 - اسپانیا 2/شکست سه شیرها در ویمبلی

انتهای پیام/

پیش بازی هفته پنجم لیگ ملت های اروپا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار