تبلیغات

آزادکاران امید ایران در پنج وزن دوم رقابت های جهانی حریفان خود را شناختند

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،نتایج قرعه کشی کشتی گیران کشورمان در پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال جهان به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند، ایمان صادقی در دور نخست به مصاف بایرجان توربک از قزاقستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان یودایی فوجیتا از ژاپن و ارطغرل قهوه چی از ترکیه دیدار می کند.

در وزن 74 کیلوگرم نوید زنگنه پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ماکسیم واسیلی اوگلو از رومانی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان عبداله یف از آذربایجان و ژامبولوف از قرقیزستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن 23 نفر شرکت کرده اند.

در وزن 86 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند، کامران قاسم پور در دور اول استراحت می کند و در دور دوم با لارس چافلی از آلمان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور سوم به مصاف ماتسویوکی از ژاپن و اوزن از ترکیه می رود.

در وزن 92 کیلوگرم حسین شهبازی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ایلجا ماتوهان از آلمان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم با برنده مبارزه میان ایشیگورو از ژاپن و یازیچی از ترکیه رقابت خواهد کرد. در این وزن 18 نفر حضور دارند.

در وزن 125 کیلوگرم امین طاهری که 21 نفر حضور دارند، امین طاهری در دور اول با گئورگی نوگایف از اسلواکی کشتی می گیرد و در صورت پیرزوی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده دیدار هیلدنبراندت از کانادا و سعید گامیدوف از روسیه می رود.

مسابقات اوزان فوق از ساعت 12 ظهر فردا (به وقت ایران) برگزار می شود.

بیشتر بخوانید:

انتهای پیام/

قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال جهان برگزار شد

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار