تبلیغات

بزرگترین مراسم مولودی خوانی کشور در سنندج برگزار می‌شود

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان در گفت‌وگو با خبرآنلاین، اظهار کرد: یادواره خالق مولودنامه مرحوم سید بهاء الدین شمس قریشی محوری ترین برنامه هفته وحدت در استان کردستان است که از سال 84 تاکنون هرساله توسط حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان در ایام هفته وحدت برگزار می شود و امروز به عنوان بزرگترین مراسم مولودی خوانی کشور شناخته شده است.

امین مرادی، کردستان را مهد عرفان و مردم کردستان را از عاشقان و اردتمندان پیامبر اعظم اسلام (ص)عنوان کرد و افزود: اولین دوره‌ای که در سال 84 یادوراه شمس قریشی برگزار شد شاهد حضور 200 نفر در مراسم بودیم اما در دوره چهاردهم بالغ بر 20 هزار نفر از برگزاری این مراسم مردمی استقبال کردند و به نوعی با پوشش های خوب رسانه ملی و اصحاب رسانه این شور و اشتیاق به عنوان بزرگترین مراسم مولودی خوانی در کشور ثبت شد.

وی خاطرنشان کرد: تمامی مسئولین ارشد استان به صورت ویژه پیگیر برگزاری این مراسم هستند که لازم است از راهنمایی‌ها و حضور همیشگی نماینده ولی فقیه در کردستان در تمامی دوره‌های برگزار شده به صورت ویژه قدردانی کنیم.

46

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار