تبلیغات

تشکیل اتاق مدیریت «ضد تحریم» دولت

به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: نشست امروز با دستور بررسی راهکاهار تحریم‌ها و با حضورفرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، مدیران ارشد نظام بانکی و همچنین اعضای کمیته ضد تحریم کمیسیون اقتصادی برگزار شد.

وی افزود: پس از بحث و تبادل نظر درباره شکیل اتاق مدیریت ضد تحریم در وزارت امور اقتصادی و دارایی برای رصد اقدامات آمریکایی‌ها در حوزه بانکی و اقدامات برای تقویت نظام بانکی، نهایتا مقرر شد اتاق مدیریت ضد تحریم تشکیل شود.

وی افزایش حوزه اختیارات نظام بانکی و اصلاح ساختار نظام بانکی را از جمله موارد مطروحه در نشست مزبور خواند عنوان کرد که بخشی از راهکار‌های مقابله با تحریم‌های بانکی محرمانه است و این موضوع در اتاق مدیریت ضد تحریم پیگیری می‌شود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار