تبلیغات

تعامل ارتش و سپاه، امنیت پایداری را در مرزها بوجود آورده است

 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، در آستانه هفتم آذر روز نیروی دریایی و به منظور تبریک و تجلیل از دریادلان و پاسداشت مقام شهدای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران،نشست هم افزایی فرماندهان ارشد ارتش با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و دیگر فرماندهان عالی رتبه آجا در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد.

امیر سرلشکر موسوی در این نشست که با حضور فرماندهان نیروی زمینی، هوایی، دریایی و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن ۷ آذر روز نیروی دریایی ارتش و گرامیداشت این روز بیان داشت: نیروی دریایی امروز پرچمدار اقتدار نظام در عرصه آب‌های بین المللی است و تامین امنیت مرزهای دریایی را به شایستگی انجام می‌دهد که این مهم از سوی فرماندهی معظم کل قوا مورد تاکید قرار گرفته است و نیروی دریایی را به عنوان یک نیروی راهبردی و مهم ارزیابی کرده اند.

امیر سرلشکر موسوی ضمن گرامیداشت هفته وحدت گفت: امروز هم افزایی و هماهنگی در مجموعه ارتش و نیز تعامل امید آفرین و دشمن شکن ارتش و سپاه پاسداران و سایر نیروهای مسلح انسجام ،اقتدار و امنیت پایداری را در مرزهای زمینی،هوایی و دریایی به وجود آورده است.

فرمانده کل ارتش ضمن تبریک هفته بسیج افزود: امروز بسیج از ارکان مهم و تاثیر گذار تامین و حفظ امنیت در کشور است و علاوه بر حضور موثر و فعال در این حوزه حیاتی، در همه عرصه های مورد نیاز نظام مقدس اسلامی و مردم، منشاء خدمات ارزشمندی در جامعه بوده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار