تبلیغات

فتحی: به‌زودی بالاتر از پرسپولیس در جدول قرار می‌گیریم/ پیگیر سوپرجام هستیم

ساعت24-سرپرست باشگاه استقلال در خروج از بهشت زهرا با سوالات هواداران روبه‌رو شد.

 امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال که در مراسم سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی شرکت کرده بود هنگامی که با سوالات متعدد خبرنگاران مواجه شد از آنها خواست که در بهشت زهرا با وی مصاحبه نکنند اما وی وقتی با سوالات هواداران استقلال مواجه شد مجبور شد که برای دقایقی با آنها گفت‌وگو  کند.

فتحی در پاسخ به سوال هواداران مبنی بر شایعه جذب جباروف گفت:از شما خواهش می‌کنم اینقدر به این مسائل دامن نزنید اگر قرار است استقلال با جباروف قهرمان شود همان بهتر که نشود. ما به فکر شما هستیم و می‌دانیم که به استقلال تعصب دارید اما مطمئن باشید حواسمان به همه چیز است با اینگونه صحبت‌ها بیشتر قیمت بازیکنان بالا می‌رود و در آن صورت وقتی بازیکن به تیم می‌آید به آنها فشار وارد می‌شود.

فتحی همچنین درخصوص سوپرجام نیز گفت: پرونده سوپرجام را هم پیگیری می‌کنیم شما نگران نباشید ما شکایت کرده‌ایم و از طریق علی خطیر معاون باشگاه موضوع را پیگیر هستیم.

خبرنگاری به سرپرست باشگاه گفت: ما صبح تا شب سر کار می‌رویم و در محل کارمان با پرسپولیسی‌ها کری می‌خوانیم اما شما را به خدا تصمیماتی بگیرید که به سود استقلال باشد چون پرسپولیس در این چند سال بهتر عمل کرده که فتحی پاسخ داد شما نگران نباشید مطمئن باشید استقلال به شرایط خوبش برمی‌گردد و ما بالاتر از پرسپولیس به زودی در جدول قرار خواهیم گرفت.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار