تبلیغات

اقدام جنون آمیز جوان انگلیسی برای انتقام از نامزدش! +فیلم

سرانجام رانندگی با حالت مستی در خیابان! + فیلم//به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رانندگی با حالت مستی یک جوان انگلیسی موجب شد تا او صحنه ای وحشتناک را در یکی از خیابان های این کشور رقم بزند. در این حادثه که در منطقه "کنت" انگلیس رخ داد "جیمز بیتس" در حالی که حالت عادی نداشت ناگهان پای خود را روی پدال گاز قرار داد و وارد جمعیتی که در سمت دیگر  پیاده روی خیابان ایستاده بودند شد.

در ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است نشان می دهد  پس از رسیدن خودرو این جوان 25 ساله به یک تقاطع ناگهان سرعت آن زیاد می شود و به سمت گروهی از عابران پیاده حرکت می کند. این راننده جوان در لحظه وقوع حادثه 33 مایل بر ساعت ( 53 کیلومتر بر ساعت) سرعت داشت.

در اثر این حادثه وحشتناک 7 نفر از عابران پیاده دچار جراحت شدید شدند. پس از این حادثه گروه اورژانس پزشکی در صحنه حادثه حضور یافتند و اقدام به انتقال مجروحان به بیمارستان کردند. ظاهرا یکی از عابران که در کنار خیابان حضور داشت نامزد این مرد جوان بود. جیمز پس از این حادثه در دادگاه حاضر شد و در توجیه این عمل وحشتناک خود گفت که او پیشتر از سوی نامزدش مورد تهدید قرار گرفته بود. بنا به گزارش "کنت آنلاین"، قاضی دادگاه رو به متهم گفت : " این حادثه وحشتناک بود. تو از خودروی خودت به عنوان سلاح استفاده کردی. واقعا یک معجزه بود در حالی که قربانیان دچار جراحت شدید شدند این حادثه تلفات جانی نداشت. من هیچ شکی ندارم که تو برای انتقام از نامزدت دست به این اقدام خطرناک  زدی."

گفتنی است؛ پس از خاتمه دادگاه و شنیدن اظهارات این جوان انگلیسی، قاضی او را به تحمل 12 سال زندان محکوم کرد.

انتهای پیام/

سرانجام رانندگی با حالت مستی در خیابان!

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار