تبلیغات

دوست دارم تا ۹۰ سالگی آواز بخوانم!

سالار عقیلی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

به گزارش خبرنگار حوزه موسیقی  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، نخستین همکاری سالار عقیلی و حسین خواجه امیری (ایرج) با نام «آوای ایران» به صورت تک آهنگ و موزیک ویدئو منتشر شد. این اثر حسن مطلعی بر ادامه همکاری این دو هنرمند در عرصه‌ آواز ایرانی است و در آینده این دو هنرمند کنسرت مشترکی را با هم برگزار می‌کنند.

دوست دارم تا ۹۰ سالگی بخوانم!

در خصوص تجربه‌ همکاری با حسین خواجه امیری پیشکسوت عرصه موسیقی سنتی با سالار عقیلی گفتگو کردیم که در ادامه ان را می‌خوانید؛

عقیلی درباره این همکاری گفت: هم صدایی با استاد خواجه امیری برایم عالی بود. شخصیت و منش ایشان درس بزرگی برای من و دیگر هنرمندان است. وقتی با استاد خواجه امیری هستیم و با ایشان مراوده می‌کنیم، انگار که در کلاس درس مشغول یادگیری هستیم. تجربیاتی را در همکاری اخیر به دست آوردم که برایم بسیار ارزشمند است. هر چه از استاد خواجه امیری بگویم کم گفتم.

دوست دارم تا ۹۰ سالگی بخوانم!

این خواننده موسیقی سنتی با اشاره به ادامه همکاری با حسین خواجه امیری اظهار کرد: قرار است که کنسرت‌هایی به اتفاق هم برگزار کنیم. در این کنسرت دو یا سه قطعه از استاد خواجه امیری اجرا می‌شود و بقیه کنسرت به اجرای قطعات من اختصاص دارد. البته قطعه‌ «آوای ایران» که با آواز من و استاد خواجه امیری است، به صورت دو صدایی اجرا می‌شود.

عقیلی در آستانه تولد ۴۱ سالگی اش با اشاره به عمر فعالیت هنری خود گفت: من، چون سالم زندگی کردم، امیدوارم که تا ۸۰ ، ۹۰ سالگی بخوانم. دوست دارم ان شاء الله تا آن موقع زنده بمانم و برای مردم بخوانم.

دوست دارم تا ۹۰ سالگی بخوانم!

وی در پایان در خصوص آخرین فعالیت هایش گفت: مرتب در حال اجرای کنسرت در تهران و شهرستان هستم. برنامه‌هایی هم برای اجرا در شهرستان‌ها در نظر گرفته ایم که هنوز قطعی نشده است. یکی دو آلبوم هم به زودی منتشر می‌کنم.

انتهای پیام/

صحبت‌های سالار عقیلی درباره حسین خواجه امیری

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار