تبلیغات

نتایج، تقصیر مدیریت و بازیکنان است، نه کوواچ

ورزش سه: لوتار ماتیوس، اسطوره فوتبال آلمان، با اعلام حمایت از نیکو کوواچ، از ستاره های بایرن مونیخ و مدیران این باشگاه انتقاد کرد.

بایرنی ها که این هفته با نتیجه 3-0 مقابل بروسیا مونشن گلادباخ مغلوب شدند، در 4 دیدار اخیرشان به پیروزی نرسیدند. ماتیوس تایید کرد که نمایش بایرن در این دیدار، یکی از بدترین بازی های این تیم در چند سال اخیر بوده اما معتقد است که این به دلیل بالا رفتن میانگین سنی تیم و توجه نکردن به جوانگرایی بوده است.

او به خبرنگاران گفت:" قرارداد بسیاری از بازیکنان تمدید شده و بایرن به استعدادهای جوان آینده داری که در بازار نقل و انتقالات بودند، توجه نکرد. من این را درک نمی کنم. بایرن روز شنبه 9 بازیکن در زمین داشت که در فینال چمپیونزلیگ 2013 بازی کرده بودند.

نتایج بایرن تقصیر مدیریت و بازیکنان است، نه کوواچ

کوواچ؟ او فردی جاه طلب و با برنامه است. او فرد مناسبی برای تغییر اوضاع است. مسئولیت بیشتر برعهده مدیریت و بازیکنان است؛ بازیکنانی مانند خامس، لواندوفسکی، روبن و ریبری. بعضی ستاره ها خودخواه هستند و به مربیان، هم تیمی ها و باشگاه احترام نمی گذارند. این مسئله باید متوقف شود.

الی هوینس هم نباید مصاحبه های تند انجام بدهد. او و حسن صالح حمیدزیچ (مدیر ورزشی بایرن) باید به بازیکنان به طور واضح اعلام کنند که باید زبان بدن منفی شان را تغییر بدهند."

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار