تبلیغات

مورینیو: اعتماد به نفس اضافی داشتیم!

ورزش سه: ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی یونایتد از نمایش شاگردانش در دیدار برابر پالاس راضی نیست.

 منچستریونایتد امشب عملکرد خوبی برابر تیم پایین جدولی پالاس ارائه نداد و در خانه با تساوی بدون گل متوقف شد تا فاصله اش با رتبه های بالای جدول افزایش یابد.

مورینیو: اعتماد به نفس اضافی داشتیم!

مورینیو گفت: "نتیجه ناامید کننده ای بود زیرا ما علاقمند بودیم اولین دیدار از این بازه زمانی تا پایان دسامبر که 8 بازی داشتیم را با پیروزی پشت سر بگذاریم. امشب ما یک امتیاز نگرفتیم بلکه 2 امتیاز از دست دادیم.

ما می دانستیم حریف کجا عقب خواهد نشست و فضا در کدام قسمت ایجاد خواهد شد اما به اندازه کافی تهاجمی و پرشور نبودیم که به گل برسیم. ما به حریف زمان لازم را برای حفظ توپ می دهیم و به اندازه کافی پرس نمی کنیم. ما به پالاس فرصت نفس کشیدن و استراحت کردن دادیم و به اندازه کافی محکم بازی نکردیم.

اعتماد به نفس بخش آخر بازی است و ما در این دیدار نه تنها بدون اعتماد به نفس نبودیم، بلکه اعتماد به نفس اضافی هم داشتیم. زمانی که در خانه بازی می کنید هدف شما تنها پیروزی است و باید در این مسیر حرکت کنید."

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار