تبلیغات

محمودی: به حکمی که دادند اعتراض می‌کنم

خبرآنلاین: شهرام محمودی به دلیل انتقاد از مسئولان لیگ و فدراسیون با جریمه ۱۵ میلیونی روبرو شده است.

شهرام محمودی و اعتراض به رای کمیته انضباطی به دلیل انتقاد از فدراسیون و لیگ برتر.همین چند روز پیش بود که محمودی در استوری موبایلش متنی نوشت و با انتشار حکمی از فوتبالی ها اعتراض خودش را به گوش مسئولان رساند.

با این حال محمودی می گوید که اگر حکم را زودتر به گوش او می رساندند حتما در جلسه کمیته انضباطی شرکت می کرد.محمودی که اصلا دوست ندارد وارد حاشیه شود این روزها چندان هم تمایلی به حرف زدن ندارد چرا که می گوید:«والا می ترسم حرف بزنم همین جریمه ای که برایم در نظر گرفته اند بیشتر و بیشتر شود.»

به نظر انتقادهایی که کردی برایت دردسرساز شد.به خصوص استوری که در اینستاگرام گذاشته بودی.

من از شخص خاصی انتقاد نکردم.فقط گفتم که رای عادلانه نیست.

حکم فوتبالی ها را گذاشته بودی و ...

بله.من یک سوال پرسیده بودم و دلیلش این بود که می خواستم بدانم بر چه اساسیی این حکم را داده اند.اتفاقاتی که در ورزشگاه و برای فوتبالی ها افتاد اگر اشتباه نکنم جریمه یک میلیون تومانی را در بر داشت.اما برای ما ۱۵ میلیون تومان.

در جلسه کمیته انضباطی هم شرکت نکرده بودی و شاید این هم مزید بر علت شد.

اصلا این طور نیست.من همان زمان هم حرف زده بودم که یکدفعه به من اطلاع دادند که باید به کمیته انضباطی بروم.اگر اشتباه نکنم یکشنبه بود که با خاتم اردکان بازی داشتیم.سرپرست تیم ما به من گفت و خب من باید راهی تهران می شدم و در جلسه شرکت می کردم.اگر از قبل اعلام می کردند حتما این کار را انجام می دادم.

پس قطعا به این حکم اعتراض داری؟

می ترسم دوباره حرفی بزنم و این مبلغ بیشتر شود.۲۰ میلیون،۳۰ میلیون و همین طوری بالاتر.اما قطعا اعتراض خواهم کرد ببینم تا کجا رسیدگی می شود.

پس دیگر نباید از شهرام محمودی درباره لیگ و ...سوال کرد.

واقعا نیازی نیست من حرف بزنم و شرایط مشخص است.همه چیز واضح و مشخص است و نیازی به گفتن من نیست.
۲۵۱ ۲۵۱

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار