تبلیغات

سردار یزدی: آماده تشکیل "بسی&a

سردار رضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ صبح امروز (یکشنبه 14 آذر) در همایش اقتدار فرماندهان بسیج سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ‌ که در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: فرماندهان و مسئولان رده‌های مختلف بسیج سپاه تهران که امروز در  این همایش شرکت کرده‌اند، امروز برای تحکیم بیعت با امام و رهبری در اینجا جمع شدند و آمده‌اند تا بگویند ما در صحنه هستیم تا به ایفای نقش در صحنه‌های اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و امنیتی بپردازیم.

وی افزود: بسیجیان گرد هم آمده‌اند تا بگویند برای تحقق بسیج‌ جهان اسلام سر از پا نمی‌شناسیم و برای تحقق این مهم در عرصه بین المللی آماده جهاد هستند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران ادامه داد: بسیجیان تهران با اتحاد خود آماده کمک به بهبود اوضاع کشور هستند. امروز ما آماده‌ایم تا هسته‌های بسیج ادیان را در تهران شکل دهیم زیرا مردم تهران آماده جانفشانی در راه انقلاب هستند.

214214

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار