تبلیغات

«اروین» افسرده نیست و به تراکتور برمی‌گردد

خبرگزاری مهر: علیرضا اسدی، مدیر عامل تراکتور در حاشیه دیدار تیم تراکتورسازی برابر پرسپولیس گفت: امیدوارم امروز در این هوای سرد و بارانی شاهد یک بازی خوب از دو تیم باشیم و آرزو می کنم برنده این دیدار تیم ما باشد.

وی در خصوص عدم بازگشت اروین مهاجم تراکتورسازی و اینکه گفته می شود این بازیکن افسردگی گرفته است، اظهار داشت: بعید می دانم جوان ۲۲ ساله افسردگی گرفته باشد. مشکل او به زودی حل خواهد شد و او به تمرینات تراکتور سازی بازخواهد گشت.

مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی در پاسخ به این پرسش که اروین در نامه ای که ارسال کرده، گفته است که کار من تمام شده و برنخواهم گشت، تأکید کرد: تمام شدن در فوتبال وجود ندارد. او جوان ۲۲ ساله است و با صحبت هایی که در حال حاضر با او صورت می گیرد مشکل حل خواهد شد و به زودی بر می گردد.

اسدی در خصوص قانون بازنشستگی مدیران ورزشی هم اظهار داشت: همه باید تابع قانون باشند و تکلیف این موضوع را قانون مشخص خواهد کرد. خوشبختانه من جزو بازنشسته ها نیستم و شامل حال این قانون نخواهم شد اما در مجموع همه در این کشور زندگی می کنیم و باید تابع قوانین و مقررات جاری در کشور باشیم.

وی در پاسخ به این سئوال که نبود دو مهاجم خارجی چه تأثیری بر روند تیم تراکتور سازی خواهد داشت؟ گفت: مطمئن باشید تراکتور بازیکنان بزرگ و خوبی دارد و همه امروز تلاش می کنند که با ارائه یک بازی زیبا به نتیجه ای که هدف تمام هواداران تراکتور سازی است، دست پیدا کنند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار