تبلیغات

شهرداری ورامین قهرمان تکواندوی جهان شد

خبرگزاری مهر: نماینده ایران در رقابت‌های تکواندو تیمی قهرمانی جهان با برتری برابر روسیه به عنوان قهرمانی دست یافت.

 این دوره از مسابقات که با حضور ۸ تیم برتر دنیا از روز گذشته به میزبانی امارات در فجیره آغاز شده بود با قهرمانی شهرداری ورامین به پایان رسید. دیدار نهایی این مسابقات بین دو تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده کشورمان و تیم ملی روسیه برگزار شد که شهرداری در نهایت با برتری ۳۱ بر۳۰ به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

شهرداری ورامین قهرمان تکواندوی جهان شد

وقت اول این دیدار با مبارزه خوب نمایندگان کشورمان همراه بود و تکواندوکاران شهرداری ۱۰ بر ۵ پیروز از میدان خارج شدند. وقت دوم روس ها با جبران امتیازات از دست داده نتیجه را در امتیاز ۱۲ به تساوی کشاندند. وقت سوم تلاش دو تیم با نتیجه ۲۳ بر ۲۲ به سود شهرداری ورامین انجامید. در وقت پایانی و در حالی که روسیه ۳۰ بر ۲۹ از شهرداری پیش بود، در ثانیه پایانی ضربات خدابخش نتیجه ۳۱ بر۳۰ را به سود نماینده کشورمان تغییر داد.

شهرداری ورامین در مرحله مقدماتی تیم های آذربایجان، چین و ازبکستان همگروه بود که با کسب پیروزی در هر سه مبارزه به عنوان تیم نخست راهی مرحله نیمه نهایی شد و در این مرحله نیز برابر قزاقستان با نتیجه ۴۹ بر ۲۹ صاحب برتری و راهی دیدار نهایی شد.

شهرداری با هدایت پیام خانلرخانی و ترکیب سروش احمدی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، سینا بهرامی و مهدی خدابخشی در این دوره از مسابقات حضور دارد.

مسابقات قهرمانی تیمی جهان دارای گرید تیمی G۲ می‌باشد و به ترتیب به تیم‌های اول ۲۰ امتیاز، دوم ۱۲ امتیاز، سوم ۷.۲ امتیاز و پنجم ۴.۳۲ امتیاز تعلق می‌گیرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار