تبلیغات

ترزا می: برگزیت بهترین توافق ممکن است

خبرگزاری ایسنا: نخست‌وزیر انگلیس پس از موافقت رهبران اتحادیه اروپا با توافق بریگزیت، اعلام کرد: در زمینه محاکم و نظام قضایی خود، حق حاکمیتی خواهیم داشت.

ترزا می، نخست‌وزیر انگلیس در اظهارات خود پس از توافق رهبران اتحادیه اروپا بر سر خروج کشورش از این اتحادیه، از توافق حاصل شده استقبال کرد.

او درباره توافق بریگزیت بیان کرد: این بهترین توافق ممکن است. این تنها توافق ممکن است.

نخست‌وزیر انگلیس خاطرنشان کرد: وقتی مردم انگلیس به این توافق نگاه کنند، آن را توافقی خوب برای کشورمان خواهند یافت و از این رو، حمایت از این توافق مطابق با منافع ملی همگان است.

او ادامه داد: این توافق از ارزش‌های ما حفاظت می‌کند و ما را در مسیر آینده‌ای روشن قرار می‌دهد. امروز سرآغاز مناظره ملی مهمی در کشور ماست که تا هفته‌های آتی ادامه می‌یابد. اعضای پارلمان پیش از کریسمس به این توافق رأی خواهند داد.

می اظهار کرد: نتیجه این رأی‌گیری تعیین خواهد کرد که آیا انگلیس به سمت آینده‌ای روشن حرکت می‌کند یا در را به روی تردید و تفرقه بیشتر می‌گشاید.

او تأکید کرد، مشخص است که بر سر بریگزیت همه‌پرسی ثانویه‌ای برگزار نخواهد شد.

نخست‌وزیر انگلیس گفت: من این توافق را به مجلس عوام خواهم برد؛ در حالی که اطمینان دارم به بهترین توافق ممکن رسیده‌ایم و نسبت به آینده کشورمان کاملاً خوشبین هستم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار