تبلیغات

مه گرفتگی در محورهای شمالی تهران

خبرگزاری ایسنا: معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مه گرفتگی و کاهش دید در محورهای کوهستانی شمال تهران خبر داد.

سرهنگ مسعود جبارزاده در گفت وگویی افزود: برابر گزارش‌های دریافتی درحال حاضر در محورهای کوهستانی شمال تهران همچون محورهای لواسان، لشکرک، فشم، امامزاده داوود، تلو و ... شاهد وقوع پدیده مه‌گرفتگی هستیم.

وی با بیان اینکه مه‌گرفتگی سبب کاهش دید رانندگان می‌شود، گفـت: دراین شرایط لازم است که رانندگان با رعایت نکات ایمنی اقدام به رانندگی در این معابر کنند، حتما چراغ مه‌شکن خود را روشن و با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی مناسب رانندگی کنند.

جبارزاده با اشاره به بارندگی در معابر تهران نیز گفت: لازم است رانندگان در شرایط بارانی نیز فاصله طولی مناسب با خودروهای دیگر را رعایت و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

به گفته معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در آماده باش هستند و نسبت به روانسازی ترافیک در نقاط مختلف شهر اقدام می‌کنند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار