تبلیغات

درگیری هواداران پرسپولیس و تراکتورسازی

هواداران تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی به دنبال درگیری «شجاع خلیل زاده» و «مسعود شجاعی» در درون زمین، با هم درگیر شدند علیه یکدیگر شعار دادند.

به گزارش ایرنا؛ تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز از ساعت 15 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

به مناسبت هفته مبارزه با ایدز، هنگام ورود هواداران به ورزشگاه اطلاعاتی در این زمینه ارائه شد. در بخشی از این برنامه از افراد علاقه مند، آزمایش HIV گرفته شد.

به دلیل بارش شدید باران ترافیک زیادی دراطراف ورزشگاه آزادی ایجاد شد و عبور و مرور به کندی صورت می گرفت.

مسئولان حراست ورزشگاه آزادی هنگام ورود نمایندگان رسانه ها به این ورزشگاه بازهم برای آنان مشکلاتی ایجاد کردند. در تازه ترین بی نظمی و ناهماهنگی، آنان از خبرنگاران درخواست کردند برای ورود از در دیگری وارد شوند این درحالی است که در آخرین بازی برگزار شده خبرنگاران از دراصلی به این ورزشگاه وارد می شدند.

البته این تنها مشکل ایجاد شده برای گروه های خبری نبود. آنان در مسیر جدیدی که طراحی شده بود چهار بار مورد بازرسی بدنی قرار گرفتند.

«سپند امیر سلیمانی» بازیگر سینما و تلویزیون، «مهرداد میناوند» پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، «محمدرضا زنوزی» مالک و «علیرضا اسدی» مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی و «حمیدرضا گرشاسبی» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درورزشگاه حاضر هستند و این دیدار را از نزدیک تماشا می کنند.

پیش از شروع بازی هواداران تیم پرسپولیس به شدت علیه «محسن فروزان» سنگربان تیم تراکتورسازی شعار سر دادند.

«دیگو»، «میک مک درموت»، «مارکار آقاجانیان» و «اوسیانو کروز» دستیاران «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز درورزشگاه حاضر بودند و عملکرد بازیکنان دو تیم را زیر نظر داشتند.

هواداران تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی به دلیل بارش شدید باران در ورزشگاه آزادی به زحمت افتادند و برای خیس نشدن به دنبال تهیه چتر و یا پلاستیک بودند تا از بارش باران در امان بمانند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار