تبلیغات

نتانیاهو: به زودی به کشورهای عربی دیگری سفر می‌کنم

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به‌تازگی به عمان سفر کرده است، اعلام کرد به‌زودی به «کشورهای عربی دیگری» سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه (امروز) اعلام کرد به کشورهای عربی دیگری سفرمی‌کند. نتانیاهو اخیرا به عمان نیز سفر کرده بود.

نتانیاهو طی کنفرانس خبری با رئیس‌جمهور کشور آفریقایی چاد در فلسطین اشغالی گفت:«به‌زودی به کشورهای عربی دیگری سفر می‌کنم.».

پیش از این، «هانی مرزوق» سخنگوی دفتر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، روز جمعه مدعی شد که بحرین مقصد بعدی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است و این سفر مقدمه‌ای برای یک امر مهم‌تر برای خاورمیانه متفاوت است.

مرزوق در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری اداره پخش رژیم صهیونیستی (مکان)، مدعی شد: این سفر آغازی برای روابط جدید است و نشان از این دارد که ما در یک مسیر درست برای اصلاح روند تاریخ هستیم.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در 26 اکتبر (4 آبان) گذشته در سفری از پیش تعیین نشده، وارد «مسقط» پایتخت عمان شد و با سلطان قابوس، دیدار کرد. این اولین سفر نتانیاهو به یک کشور عربی بود. سفری که با اعتراض گسترده جبهه مقاومت مواجه شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار