تبلیغات

عملیات وصل دوباره گاز مناطق زلزله زده آغاز شد

عملیات وصل دوباره گاز مناطق زلزله زده آغاز شدبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شانا مجید بوجارزاده ا از آغاز عملیات وصل دوباره گاز در مناطق زلزله زده سرپل‌ذهاب و قصرشیرین خبر داد و گفت: با بررسی تاسیسات انتقال گاز و شبکه گازرسانی استان کرمانشاه و نیز حصول اطمینان از سلامت این شبکه اکنون گاز مناطق سرپل‌ذهاب و قصرشیرین وصل شده است.

وی افزود: وصل گاز جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی و مراکز عمومی مانند بیمارستان‌ها در اولویت وصل گاز قرار دارد، پس از آن نیز گاز تمام شهر وصل خواهد شد.

بوجارزاده ادامه داد: غیر از تعداد اندکی افتادگی علمک که در اثر وقوع زلزله و تخریب ساختمانی به وجود آمده است ایراد دیگری در شبکه گازرسانی شهری وجود ندارد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز درباره وصل گاز روستاها توضیح داد: وصل گاز در روستاهای تابعه سرپل ذهاب و قصرشیرین پس از انجام عملیات نشت‌یابی از صبح فردا (دوشنبه، پنجم آذرماه) آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار