تبلیغات

وضعیت ارتباطات در استان کرمانشاه در حالت عادی قرار دارد

مدیرکل امور هماهنگی استان‌های وزارت ارتباطات:

زلزلهبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پی وقوع زلزله ۶.۴ ریشتری در استان کرمانشاه، مهرداد ترابیان مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات درباره آخرین وضعیت ارتباطات این استان گفت: در شهر کرمانشاه و شهرهای این استان وضعیت ارتباطات نرمال است و خوشبختانه قطعی خاصی نداریم هرچند در قسمت هایی از سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب تعداد محدودی از سایت های تلفن همراه به دلیل قطعی برق، از سرویس دهی خارج شده اند.

وی با اشاره به اینکه هیچ مشکلی در حوزه تلفن ثابت در استان کرمانشاه بوجود نیامده است، افزود: علاوه بر آن بعد از وقوع زلزله در استان کرمانشاه هیچ قطعی نیز در بخش فیبرنوری رخ نداده است و همه خطوط در زیر بار در حال فعالیت هستند.

ترابیان همچنین در مورد وضعیت ارتباطات استان های همجوار تصریح کرد: تعدادی از سایت های تلفن همراه در استان ایلام از فعالیت باز ایستاده اند.

این مقام مسئول با بیان اینکه در همین اواخر باطری سایت های تلفن همراه در استان های غربی کرمانشاه و ایلام مورد بازدید و بازرسی قرار گرفته اند، اظهار کرد: علت قطعی بوجود آمده در استان ایلام، قطعی سیستم های انتقال شرکت مخابرات ایران در سرابله مرکز شهرستان چرداول است که تا چند ساعت دیگر دوباره به حالت عادی باز خواهد گشت.

بنا بر این گزارش، امشب ساعت ۲۰:۰۷ زلزله ای به بزرگی ۶.۴ ریشتر در حوالی سرپل ذهاب استان کرمانشاه به وقوع پیوست که مرکز آن با ایلام ۱۰۶ و با کرمانشاه ۱۲۷ کیلومتر فاصله داشت.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار