تبلیغات

نامه رسمی سه شرکت تپ‌سی، الوپیک و ماکسیم به دو وزیر و دو معاون رییس جمهور در اعتراض به ادامه انحصار طلبی اسنپ

می دانیم که اسنپ در نسخه رانندگان اجازه نصب شدن نرم افزار رانندگان دیگر سرویس های تاکسی اینترنتی یا حمل و نقل اینترنتی را سلب می کند. رانندگان برای این موضوع عموما از چند دستگاه استفاده می کنند تا بتوانند در چند سرویس فعال بوده و درآمد خود را افزایش دهند. اسنپ اما با این موضوع مخالف است و در همین جهت رانندگان مشتاق به همکاری با دیگر سرویس ها به مشکل می خورند. در همین راستا نامه رسمی سه شرکت تپ‌سی، الوپیک و ماکسیم به دو وزیر و دو معاون رییس جمهور در اعتراض به ادامه انحصار طلبی اسنپ منتشر شده که در ادامه با هم به آن خواهیم پرداخت، با ترنجی همراه باشید.

در این نامه به این موضوع اشاره شده است که اسنپ با رانندگان خود به عنوان کاربر این اپ رفتار می‌کند و به عدم وجود رابطه کاری و استخدامی تاکید دارد و به همین دلیل در مراجع بیمه و مالیات نیز با همین نقطه نظر سخن می‌گوید. لذا اسنپ نمی‌تواند کاربران خود را مجبور به حذف اپ رقبا کند

در این نامه رسمی سه شرکت تپ‌سی، الوپیک و ماکسیم به دو وزیر و دو معاون رییس جمهور در اعتراض به ادامه انحصار طلبی اسنپ آمده است پس تایید کار اسنپ در شورای رقابت این اپ تمامی رقبای خود را در لیست سیاه قرار داده و حتی انحصار طلبی خود را وارد بازار حمل و نقل بار (الوپیک) هم کرده است. می توانید تصاویر این نامه رسمی سه شرکت تپ‌سی، الوپیک و ماکسیم به دو وزیر و دو معاون رییس جمهور در اعتراض به ادامه انحصار طلبی اسنپ را ببینید:

نظر شما درباره این انحصارطلبی اسنپ چیست؟ فکر می کنید حق با کدام طرف است، اسنپ یا رقبا؟ شما در سرویس های تاکسی اینترنتی کار می کنید؟

لینک کوتاه:

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار