تبلیغات

نقد داوری پرسپولیس- تراکتور از زبان مظفری‌زاده

ورزش سه: سعید مظفری‌زاده در خصوص عملکرد اکبریان در بازی تراکتورسازی و پرسپولیس گفت:

کمال کامیابی‌‎نیا در دقیقه 33 بازی به علت اعتراض بی مورد به درستی با کارت زرد جریمه شد. در دقایق پایانی نیمه اول باز هم کمال کامیابی نیا با تکلی بر روی فروزان خطایی کرد اما به علت اینکه در لحظه آخر پای خود را جمع نمود هیچ کارتی به وی تعلق نمی‌گرفت.

در دقیقه 56 مهاجم تیم تراکتورسازی به علت انجام خطا در محاسبات خود با کف پا بر روی ساق مصلح رفت که به علت سهوی بودن تنها اعلام خطا کافی بود و هیچ کارتی نداشت.

وی در ادامه گفت:

در دقیقه 60 تورج عیوض محمدی در یک صحنه سخت به درستی گل تراکتورسازی را مردود و آفساید اعلام کرد. در دقیقه 65 هم سوگیتا تعادل خود در محوطه جریمه را از دست داد که اکبریان به درستی بازی را ادامه داد.

هم‌چنین در دقیقه 74 هم صحنه مشابهی برای سوگیتا به وجود آمد که آن هم پنالتی نبود و ادامه بازی درست بود. در مجموع بازی بسیار سخت و پربرخوردی بود که تیم داوری به درستی با صحنه‌ها برخورد کردند و با مدیریت درست آن را به پایان رساندند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار